Programma

Toegang

De meeste concerten zijn gratis toegankelijk, en reserveren is voor de gratis concerten niet nodig.

Kijk in het menu ‘Locaties’ voor de informatie over de locaties waar de concerten gegeven worden.

 

Kaartverkoop

Er zijn drie concerten door professionele musici waar kaartjes voor worden verkocht. 

10 september, 17.15 u, Grote Kerk: Kamerkoor Cantiago

Koop kaarten à € 15,00

10 september, 20.30 u, Anderieskerk: Op weg naar de romantiek

Koop kaarten à € 17,50

11 september, 11.00 u, Buitenplaats Sparrendaal: Duurzame relaties: van duo tot kwartet.

Koop kaarten à € 15,00

Professionele concerten

Voor en door kinderen

Jeugdsymfonieorkest OpStreek

Zaterdag, 13.30 uur

Buitenplaats Broekbergen

Kinderconcert met harp

Zaterdag, 14.30 uur

Buitenplaats Broekbergen

Luna's magic flute

 

Zaterdag, 16.00 uur

Buitenplaats Broekbergen

 

Jong talent
kamermuziek

Zaterdag, 15.00 uur

Ludenkapel

Winkeltheater
'Voorbij de tolpoort'

Zondag, 15.00 uur

Hist. Theetuin Bartiméus

Complete programma

Hieronder is het complete programma weergegeven. Klik op een optreden hieronder en het programma wordt geopend. En gebruik het zoekveld boven de tabel om te zoeken.

Locaties10 September11 September
Amerongen – Andrieskerk20.30 – 21.30 Op weg naar de romantiek
(met kaartverkoop)
Amerongen – Andriestoren09.45 Trompet Aubade
Amerongen – Kasteel Amerongen11.00 – 11.45 Clarionetten Capel
13.30 – 14.15 Strijkoctet Adhoctet
15.00 – 16.00 Vioollab String Ensemble
Amerongen – Molen Maallust16.00 Molenconcert Ons Genoegen
Amerongen – Napoleonschuur13.00 – 13.30 Marijke Wispelwey, fluit, Karin de Goede, piano
13.30 – 14.30 Lezing
14.30 – 15.00 Marijke Wispelwey – fluit, Karin de Goede – piano
15.00 – 16.00 Lezing
Amerongen – Oude Begraafplaats12.00 en 16.00 Sfeervolle vioolmuziek
Amerongen – Oude Gemeentehuis11.00 – 11.20 Singer song writer Jan Duindam
12.15 – 12.35 Singer song writer Jan Duindam
14.00 – 14.20 Latijns-Amerikaans, Martin van Mourik
15.15 – 15.35 Latijns-Amerikaans, Martin van Mourik
Amerongen – Overstraat14.00 Jazz Big Band Veenendaal
Amerongen – Poortgebouw Zuylestein13.00 – 13.30 Lady Face & The Buesch
ArcoPizzicato
13.30 – 14.30 Rondleiding
14.30 – 15.00 Singer song writer Jan Duindam
15.00 – 16.00 Rondleiding
16.00 – 16.30 Latijns-Amerikaans, Martin van Mourik
12.30 – 13.00 Clarinet Choir
13.30 – 14.30 Rondleiding
15.30 – 16.30 Rondleiding
16.30 – 17.00 Koperkwintet Brasso
Amerongen – Tabaksschuur10.00 Draaiorgel
Amerongen – Veerpont Eck en Wiel13.00 Shantykoor Tussen Rijn en Lek
Doorn – Historische theetuin Bartiméus13.30 – 14.30 Celloduo en
Heuvelrugkoor
12.30 – 13.30 Tunes of Yesterday
13.30 – 14.30 Kozzeltov
15.00 – 16.00 Winkeltheater
Doorn – Ludenkapel15.30 – 16.30 Kamermuziek Jong Talent
Doorn – Maarten Maartenshuis13.30 – 15.00 Els v.d. Meijden en Daniëlle Leever, piano
Wendy Koolhoven, cello
Driebergen – Buitenplaats Broekbergen
Let op: geen parkeergelegenheid!
13.30 – 14.00 Jeugdsymfonieorkest OpStreek
14.30 – 15.30 Kinderconcert met harp
16.00 – 16.30 Luna’s magic flute
Driebergen – Buitenplaats Sparrendaal11.00 – 12.00 Ochtendconcert Duurzame relaties
(met kaartverkoop)
Driebergen – Buitenplaats Sparrendaal12.15 – 13.00 Koperkwintet Brasso
13.30 – 14.30 Blos vocals
15.00 – 16.30 Salonorkest Rien ne va plus
Driebergen – De Cultuurhoek13.30 – 16.00 Pianola, doorlopende demonstratie13.00 – 13.30 Singer song writer Abram Bow
14.00 – 14.30 Unheard Concepts
15.00 – 15.30 minimal music van Jörgen Boots
Driebergen – Grote Kerk13.15 – 14.00 Zingis Requiem M. Haydn13.30 – 14.30 Pianorecital Kateryna Kurylko
14.30 – 15.00 Lezing
15.30 – 16.30 ArcoPizzicato
en Marijke Wispelwey – fluit en Désirée van der Mast – piano
Driebergen – Grote Kerk17.15 – 18.15 Kamerkoor Cantiago
(met kaartverkoop)
Driebergen – Parklaankerk14.30 – 15.30 Van Musical tot Bach13.30 – 14.15 Zing je Leven
14.15 – 15.15 Alma Vermeulen – cello,
Cresta kwartet
The Living Song
15.15 – 15.45 Martin van Mourik – gitaar
Driebergen – St. Petrus’bandenkerk14.15 – 15.00 Vocaal octet AchtPlus
15.30 – 16.00 Les Troubadours Gourmands
13.30 – 14.30 Barocco delle muse
15.00 – 15.30 Koperkwintet Brasso
15.30 – 16.00 IJzerlooi ensemble
16.00 – 16.45 Zing je Leven
Driebergen – Vroeger en Nu13.00 – 13.30 Opening DieJazzPast
16.00 – 16.30
Lady Face & The Buesch
Duindam en Brunia, tromboneduetten,
Singer song writer Jan Duindam
Leersum – Michaëlkerk15.30 – 16.00 The Living Song Kamerkoor